Aiatehnika hooldus ja remont

Pakume erineva aiatehnika remonti ja hooldust: muruniitja, murutraktor, raider, mootorsaag, mullafrees, trimmer, võsalõikur, rohulõikur. Pöördu meie poole, kui vajad oma ustavale abilisele varuosi või hooldeosi – mootoriõli, terad, rihmad, ketid jne – aitame Sind nõu ja jõuga, et aiatööd seisma ei jääks!

Iga asi, mis liigub, tahab aeg-ajalt hooldust või remonti! Ole oma tehnika vastu heaperemehelik ja ta teenib Sind kaua! Luba meil Sind ses osas aidata.

Hooldus- ja remonttööd 38.-/h

Muruniiduki hooldus 30.- Õlivahetus (õli sisaldub hinnas), süüteküünla kontroll / vajadusel vahetus, õhufiltri puhastus ja kontroll, tera teritus ja tasakaalustamine, vajadusel karburaatori puhastus, toite-ja süütesüsteemi väline puhastus ja kontroll, kontrollkäivitus ja mootori seadistamine.

Murutraktori/raideri hooldus 50.-  Õlivahetus (õli sisaldub hinnas), süüteküünla kontroll / vajadusel vahetus, terade teritus ja balansseerimine, õhufiltri puhastus ja kontroll, aku kontroll ja laadimine, määrimine, rihmade kontroll ja kontrollkäivitamine.

Mootorsae/võsalõikuri/trimmeri hooldus 30.- Küünla kontroll/vahetus, kütusefiltri puhastus/vahetus, keti teritus, plaadihooldus, veotähiku/reduktori kontroll, vajadusel karburaatori reguleerimine, jahutussüsteemi puhastus, õhufiltri kontroll/puhastus, kontrollkäivitus ja vajadusel mootori seadistamine.

Niiduki ühe tera teritus ja balansseerimine    8 eur

Väike remonditöö          10 eur

Saeketi teritamine      5 eur

Saeketi teritamine koos paigaldusega  8 eur